Architektura

Poznaj nasze usługi

Architektura – projektowanie domów

W naszej Pracowni tworzymy projekty domów i projekty z innych dziedzin architektury. Podczas prac stawiamy na kontakt z klientem, dzięki czemu wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego inwestora. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzana jest rozmowa wstępna, podczas której diagnozujemy potrzeby każdego klienta. Następnie przygotowywane są 2 -3 koncepcje, nad którymi dyskutujemy i formujemy ostateczną wizję projektu domu. Później wykonujemy wizualizację i kiedy wszystko zostanie ostatecznie zatwierdzone przez klienta, przygotowujemy ostateczny projekt budowlany. Na życzenie klienta istnieje możliwość opracowania projektów branżowych oraz wybór opcji zastępstwa w postępowaniu administracyjnym (Pracowania załatwia wszystkie formalności, aż do momentu uzyskania ostatecznego pozwolenia na budowę).

Projektowanie domów i innych budynków wymaga holistycznego podejścia, dlatego podczas tworzenia projektu architektonicznego współpracujemy ze specjalistami z każdej dziedziny procesu inwestycyjnego. To sprawia, że nasza dokumentacja jest na najwyższym poziomie, a klient otrzymuje kompleksowe wsparcia na każdym etapie współpracy z naszą firmą.

Projektowanie domów energooszczędnych – architektura na najwyższym poziomie

Dla naszych klientów przygotowujemy projekty domów, uwzględniając wszystkie wymagania i oczekiwania. Projektowanie domów na wąską działkę, domów parterowych, piętrowych i z poddaszem użytkowym wchodzą w skład oferowanych przez nas usług. Jednak nowoczesna architektura stawia przed architektami i wykonawcami jedno, bardzo ważne zadanie – projektowanie domów energooszczędnych. Realizacja takich projektów pozwala inwestorom dołożyć cegiełkę do ochrony środowiska, co zostanie wynagrodzone również w niższych rachunkach. Dlatego przygotowując projekty domów dbamy, by nie tylko spełniały coraz bardziej wyśrubowane normy, ale by realizowane projekty były bliskie domom pasywnym.

Architektura – projektowanie domów i inne usługi:

  • indywidualne projekty domów, wielorodzinnych budynków mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej
  • adaptacje typowych projektów architektonicznych
  • przebudowy, rozbudowy, nadbudowy
  • inwentaryzacje
  • konserwatorskie programy remontowe
  • obsługa formalno-prawna inwestycji
  • uzyskanie pozwolenia na budowę i użytkowania