Realizacje

Poznaj nasze projekty

Projekty domów i projekty mieszkań – realizacje Mr Aeroplan

Doświadczenie, kompleksowe usługi oraz wyznaczanie priorytetów zgodnie z oczekiwaniami klientów sprawiają, że realizowane przez nas projekty korespondują z najnowszymi trendami branży projektowej, przede wszystkim zaś odpowiadają potrzebom inwestorów. Łączenie designu z funkcjonalnością pozwala projektować budynki i wnętrza, w których żyje i pracuje się najlepiej, jak to możliwe. W naszej pracy dużą uwagę przywiązujemy do kontaktu z klientem, dzięki czemu udaje nam się poznać marzenia, ale także obawy związane z inwestycją. Na każdym etapie współpracy rozwiewamy wątpliwości, podpowiadamy najciekawsze rozwiązania i przedstawiamy możliwości, jakimi dysponujemy my i inwestor.

Projekty domów energooszczędnych

W naszych projektach zawsze staramy się czerpać inspiracje z natury. Gdy to możliwe, wykorzystujemy naturalne materiały, a w przypadku projektów domów, stawiamy na ich energooszczędność. Standardy i wymogi odnośnie budownictwa mieszkalnego w tym zakresie stale się zmienia na korzyść energooszczędnych rozwiązań, jednak dla nas parametry wyznaczone przez prawo budowlane nie jest wyłącznym kryterium – zawsze szukamy najkorzystniejszych rozwiązań, które nierzadko znacznie wykraczają poza obowiązujące wymogi. Dzięki temu mamy swój skromny wkład w ochronę środowiska naturalnego, podobnie jak inwestorzy, którzy dodatkowo mogą liczyć w przyszłości na niższe rachunki za ogrzewanie. Projektowanie domu wymaga od architekta nie tylko znajomości prawa budowlanego, nie tylko znajomości najnowszych trendów i historii designu, ale również umiejętności wsłuchania się w głos każdego klienta. Tylko doskonała współpraca inwestora z biurem architektonicznym gwarantuje sukces. Jeśli planujesz budowę domu i szukasz biura projektowego w Słupsku, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń. Do współpracy zapraszamy także inwestorów z całej Polski.

Projekty budynków usługowych

Naszą ofertę kierujemy również do przedsiębiorców – w portfolio znajdują się takie realizacje, jak projekty budynków usługowych w Jarosławcu, projekty pensjonatów czy takich budynków, jak laboratorium weterynaryjne pod Słupskiem. Każdy projekt jest dla nas okazją do kreowania przestrzeni nie tylko wygodnej w użytkowaniu, ale także ciekawej dla oka. Projekty budynków usługowych czy budynków użyteczności publicznej silnie oddziałują na krajobraz, a również architekturą krajobrazu zajmujemy się w ramach współpracy, zarówno z klientami indywidualnymi, biznesowymi, jak i gminami. Zrealizowaliśmy wiele projektów w ramach architektury krajobrazu w Słupsku i wielu innych regionach Polski. Przygotowujemy także plany zagospodarowania przestrzennego, które pozwalają mądrze gospodarować terenami wiejskimi i miejskimi.

Aranżacje wnętrz – projekty mieszkań

Do naszego biura architektonicznego w Słupsku często zgłaszają się inwestorzy, którym zależy na profesjonalnym projekcie aranżacji wnętrz. Do zaprojektowania zlecane są zarówno poszczególne pomieszczenia, w szczególności kuchni, jak i całe mieszkania. Inwestorom doradzamy najlepsze rozwiązania dla aranżowanej przestrzeni, z uwzględnieniem budżetu, metrażu czy przeznaczenia – naszymi klientami są zarówno osoby remontujące mieszkania i domy dla siebie, na wynajem, jak i na sprzedaż. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którym zależy nie tylko gotowym projekcie, ale także na doradztwie w zakresie architektury wnętrz. Naszym inwestorom pomagamy na nowo odkrywać wnętrza, odkrywać ich zalety i umiejętnie przykrywać ewentualne wady. Projekty mieszkań w Słupsku obejrzeć można w naszych realizacjach.

Naszą pomocą służymy także na dalszym etapach inwestycji – w przypadku budowy domu i budynków usługowych wspieramy na poziomie formalno-prawnym, pomagając w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji i pozwoleń. Pozostajemy w kontakcie z firmami budowlanymi i wykończeniowymi, by wspólnie z przedstawicielami innych specjalizacji realizować marzenia, przedsięwzięcia biznesowe i inwestycje publiczne.