O nas

Informacje o firmie

Biuro projektowe

Jesteśmy grupą entuzjastów, dla których projektowanie i design jest czymś więcej niż praca – dzięki niej realizujemy swoją życiową pasję. Naszą misją jest tworzenie projektów dla każdego, obalamy przy tym mit, że indywidualne projekty zarezerwowane są tylko dla wybranych. Podstawą naszej pracy jest zawsze kontakt z Klientem, dzięki czemu udaje nam się poznać Wasze potrzeby i oczekiwania, odpowiadając na nie w spersonalizowanych projektach.

Biuro projektowe – kompleksowe usługi dla inwestorów

Wiemy, że każda inwestycja, bez względu na rozmiary, jest ogromnym wyzwaniem. Wiąże się nie tylko z kosztami, ale przede wszystkim z dopełnianiem wielu formalności. Aby uzyskać potrzebne zgody, trzeba zgłosić się do różnych urzędów, złożyć wiele wniosków i spełnić szereg wymogów. Dlatego naszych klientów wspieramy na każdym etapie inwestycji, oferując miedzy innymi pomoc formalno-prawną, która dla wielu inwestorów jest kluczowa.

Pomagamy również na innych etapach procesu inwestycyjnego, współpracując ze wszystkimi specjalistami, realizującymi inwestycję. Dzięki temu na bieżąco dbamy o zachowanie najwyższych standardów podczas realizacji przygotowanego przez nas projektu.

Dla naszych klientów przygotowujemy plany domów jednorodzinnych, jak i gotowe plany dostosowujemy do wymagań inwestora. Zajmujemy się również architekturą krajobrazu, architekturą wnętrz oraz planowaniem przestrzennym. Wszystkie projekty przygotowujemy zgodnie z ustaleniami z inwestorem, rozpoczynając od kilku koncepcji, następnie wizualizacji, by ostatecznie przygotować projekt architektoniczny. Wierzymy, że ścisła współpraca z inwestorem jest kluczem do sukcesu, którego zwieńczenie jest bezbłędnie przygotowany projekt i jego realizacja.

Nowoczesne projekty architektoniczne – biuro projektowe Mr Aeroplan

W trakcie tworzenia planów architektonicznych rozważamy wykorzystanie różnych technologii budowlanych oraz innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Nowoczesne biuro projektowe zobowiązane jest do utrzymywania najwyższych standardów i wdrażania strategii, które otwierają przed inwestorami nowe możliwości. Energooszczędne domy, niebanalne konstrukcje, a także krytyczne wybieranie najlepszych i najciekawszych propozycji spośród panujących trendów jest niezbędne, by architektura była nie tylko modna i nowoczesna, ale także funkcjonalna.

Jako zwolennicy sztuki użytkowej uważamy, że każdy ma prawo do mieszkania w estetycznych wnętrzach – dzięki temu czujemy się szczęśliwi,  podnosimy naszą samoocenę oraz jakość życia. Nie mniej ważna jest przestrzeń publiczna – miejska zieleń, piękne parki i skwery, w których mieszkańcy małych i dużych miast zażywają relaksu każdego dnia. Zieleń spełnia także ważną funkcję – obniża temperaturę powietrza w upalne dni, daje wytchnienie i powinna być elementem każdej miejskiej infrastruktury. W mieście nie brakuje równie rewitalizowanych kamienic i innych obiektów – cieszymy się, że nasze biuro projektowe ma swój udział w upiększaniu polskich miast.

W pracy podążamy za najnowszymi trendami w designie wnętrz oraz technologii, wsłuchujemy się w głos naszych klientów, oferując projekty, które odpowiadają wszystkim oczekiwaniom inwestorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami architektury i realizacjami.

Sprawdź nasze poradniki:

158

Zrealizowanych projektów

451

Wydanych pozwoleń

748

Zadowolonych klientów

548

Pozytywnych opinii